شرایط و قوانین استفاده از پیکنما

قوانین عمومی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و محصولات پیکنما به دقت ملاحظه فرمایید :
ورود کاربران به وب‏‌سایت پیکنما هنگام استفاده از پروفایل شخصی، محصولات و کلیه خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پیکنما است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پیکنما از سوی کاربر است.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های پیکنما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های پیکنما تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ثبت سفارش و دریافت فایل

به دلیل ماهیت دیجیتال محصولات پیکنما، کاربر می تواند بلافاصله پس از عضویت در وب سایت و درخواست خرید محصول، آن را دریافت کند. همچنین در پنل کاربری نیز تاریخچه خرید موجود میباشد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات و محصولات پیکنما استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به پیکنما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که پیکنما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه یا سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های پیکنما از طریق آنها صورت می‌گیرد.

تعریف خریدار و محصول

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت ‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پیکنما اقدام کند.

محصول، به کلیه فایل های دیجیتالی ارائه شده در پیکنما گفته می شود که در قالب هیچ محصول فیزیکی ارائه نمی شود. لذا پیکنما محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رساند. بدلیل محتوای دیجیتال محصولات، کلیه جزئیات مرتبط با محصول در قسمت اطلاعات محصول مربوطه ذکر می شود، لذا پیکنما در قبال مشکلات ناشی از خرید اشتباه محصول مسئولیتی ندارد. بعد از هر خرید، فاکتور فروش محصول دیجیتال به همراه مشخصات محصول و کد پیگیری به پروفایل کاربر و ایمیل واردشده در زمان ثبت نام ارسال می شود.

محصولات پیکنما در سه دسته کلی زیر قرار می گیرند :

  1. محصولات رایگان : محصولاتی که بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار میگیرد و در قبال آن هیچ مبلغی چه بصورت حق عضویت و چه به صورت پرداخت آزاد دریافت نمی شود.
  2. محصولات ویژه : محصولاتی که در ازا خرید یکی از پلن های موجود در وب سایت ، ارائه می شود.
  3. محصولات پولی : محصولاتی که مجزا از محصولات ویژه، قیمت خورده و به فروش می رسند، لذا خرید آنها ارتباطی به داشتن اشتراک ویژه ندارد.
سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت ‌‏گذاری در پیکنما مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در پیکنما بر مبنای هزینه های نگهداری از وب سایت، هزینه های پشتیبانان و اختصاصی بودن پکیج ها تعریف میگردد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پیکنما به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. در صورت استفاده از هر یک از خدمات پیکنما، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر ارائه می شود، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.picnama.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت پیکنما هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.picnama.com ندارد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

بروزرسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.